Меню
18 жовтня - Європейський день протидії торігвлі людьми-7

18 жовтня - Європейський день протидії торгівлі людьми

Субота, 19 жовтня 2019 р.

 18 жовтня, одночасно у п'ятьох обласних центрах - Львові, Луцьку, Сумах, Хмельницькому та Чернігові, ми відповідали на ці та багато інших питань про те як не стати жертвою одного із найприбутковіших нелегальних бізнесів сьогодення.

До акції долучилися адвокати, регіональні представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини, навчальні заклади та поліція.

Заходи проводилися з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 18 жовтня. Його започатковав у 2007 році Європейський парламент як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Майже одночасно декількох локаціях організатори та учасники акції привернули увагу перехожіх на проблему торгівлі людьми, роздали спеціальні листівки, запропонувавши дізнатися корисну інформацію щодо актуальної теми.

Акція була спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгiвлi людьми, поширення важливої інформації про тенденції її розвитку та небезпеку, яку вона становить. Адже попри усі зусилля роблема залишається актуальною, зокрема, виникають нові форми торгівлі людьми та види експлуатації, такі як: використання у збройних конфліктах, втягнення в злочинну діяльність, примусове жебрацтво, усиновлення/удочеріння з метою наживи, експлуатації, експлуатація під виглядом сурогатного материнства.

Захід проводивсяв рамках проекту «Адвокати проти торгівлі людьми», який впроваджує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.

Нове у базі знань

Жовтень 29
Люстрація в національному законодавстві та міжнародному праві

Роман Рачок, керівник напрямку "Моніторинг влади", Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги

Жовтень 29
Люстрація суддів – реалії та перспективи

Андрій Бурий, Фонд "Право і демократія"

Жовтень 29
Люстрація в європейських країнах

Роман Рачок, керівник напрямку "Моніторинг влади", Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги