Меню

Зразок позовної заяви про відшкодування шкоди завданої невиконанням умов договору та стягнення пені за прострочку виконання зобов’язання

Категорія: База знань

Автор: Кристина Антонюк

Деталі файла: 23,65 Кб, Документ

Посилання для завантаження: zrazok-pozovnoyi-zayavi-pro-vidshkoduvannya-shkodi-zavdanoyi.docx

Статті до яких належить даний документ:

Ще статті в цій рубриці

Зупинення провадження у цивільній справі

Автор: Микола Глотов

Юрист описує ситуацію, коли може знадобитись зупинити провадження у цивільній справі для вирішення іншої цивільної справи та пропонує зразок документу використання.

Теги: безоплатна правова допомога, суд, зупинення провадження, клопотання

19 трав. 2014
Оскарження результатів прилюдних торгів з реалізації майна боржника у відповідності до Закону України «Про виконавче провадження»

Автор: Анна Ющенко

В статті йде мова про процедуру проведення прилюдних торгів з реалізації майна боржника та оскарження результатів прилюдних торгів.

Теги: безоплатна правова допомога, прилюдні торги, оскарження, майно боржника

20 трав. 2014
Зразок заяви до МСЕК про зміну строків переогляду по інвалідності

Автор: Олег Лепетюк

Юрист розповідає, як добитись зміни рішення МСЕК про встановлення строків переогляду по інвалідності.

Теги: безоплатна правова допомога, інвалід, МСЕК, переогляд

По мотивам звернення №47

Автор: Учасники звернення: Евгений Терещенко, Вознесенська міська громадська організація «Агентство економічного розвитку», Віталій Місяць

Здравствуйте, подскажите как и куда можно составить запрос, по поводу законности повышения проезда в маршрутных такси нашего города (Днепропетровск). Интересует на кого составлять запрос и куда отправить Заранее спасибо

По мотивам звернення №75

Автор: Учасники звернення: Сания Калинина, Харківська громадська організація незрячих юристів, Віталій Місяць

Моя мать Калинина Адиля Алей Аскаровна 25 VII 1938г.р. была награждена 22августа 1973г. государственной наградой Медалью материнства II степени. Она воспитала 6 детей. В 1974г. у нее родился 6-й ребенок. Была награждена медалью I ст. Высшей степенью медали является медаль I ст. До разпада Советсвкого Союза 1991 она пользовалась всеми льготами, которые распространялись на многодетных матерей награжденными этими гос. наградами. После образования независимого государства Украина, возникла необходимость в подтверждении статуса, как многодетной матери, так как организации в которые мать обращалась отказывают ей в предоставлении льгот, ссылаясь на то что необходимы документы Украины (Удоствоверение) На основании изложенного Прошу: 1. Подтвердить её статус многодетной матери награжденной медалью I и II ст. 2. Выдать удостоверение многодетной матери государства Украины, как правоприемницы бывшего Советского Союза "Закон Украины про государственные награды Украины" раздел 5 статья 15. Дочь Калинина Сания

По мотивам звернення №41

Автор: Учасники звернення: Светлана Радченко, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини, Віталій Місяць

Мы крымчане хотим продать свою квартиры в Крыму и купить себе чуть больше тоже в Крыму (ЮБК), что нам делать с оформлением сделки купли продажи, как застраховать себя и закрепить за собой право собственности так чтобы это право признавалось везде ?

По мотивам звернення №88

Автор: Учасники звернення: irina irina, ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи», Анна Ющенко

Поясніть, чи можна торгувати з рук (не на ринку) у селі чи селищі міського типу продовольчими товарами (овочі, фрукти, хліб і т д)? З ким треба погодити місце торгівлі? Які документи необхідно мати при собі? Яка відповідальність за відсутність необхідних документів?

По мотивам звернення №87

Автор: Учасники звернення: irina irina, ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи», Анна Ющенко

Підкажіть, будь ласка, які необхідно оформити документи для зайняття торговельною діяльністю (торгівля продовольчими включаючи алкогольні та тютнові товари)? Де в законодавчих актах прописана відстань такого магазину до школи чи іншого навчального закладу? Графік роботи треба погоджувати з якоюсь організацією? І відповідальність за порушення цих правил?

10 черв. 2014
По мотивам звернення №101

Автор: Учасники звернення: Юра Колесник, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини, Анна Ющенко

Яким чином можна "призупинити" судовий розгляд у звязку із АТО (Анти-терористичною операцією) яка зараз проходить в Луганській і Донецькій області. Розгляд справи призначено на 16 червня 2014 року Господарським судом Луганської області. Дякую !!

10 черв. 2014
По мотивам звернення №100

Автор: Учасники звернення: Юра Колесник, Центр права РОГО «Комітет виборців України», Анна Ющенко

Доброго дня !!! Сталась ДТП за участю вантажного авто з причепом та легковим авто. Я є виним у його скоєні. Зіткнення сталось з причепом, який відповідно був з вантажним авто. Договір ОСЦПВВНТЗ ("Цивілка") на вантажний авто укладено в Страховій №1, а причіп в Страховій №2 - 2 різні страхові компанії. Оскільки зіткнення сталось з причепом, то мала б відповідати страхова компанія в якій застраховано причеп, але з другої сторони причеп немає двигуна і сам рухатися не зміг би. На який нормативно-правовий акт можна посилатись шоб доказати шо відповідальність несе страхова компанія вантажного авто, а не причепа до нього. Дякую !!!!

10 черв. 2014
По мотивам звернення №102

Автор: Учасники звернення: Олександр Котенко, Вознесенська міська громадська організація «Агентство економічного розвитку», Анна Ющенко

Доброго дня! Є таке питання з приводу благо-устрою прибудинкових територій. В нашому під'їзді був пандус. Дерев'яний. З часом він псувався. І раптом його хтось прибрав. Але в будинку є мами з колясками. Їм дуже не зручно тепер виходити з будинку. Хто несе відповідальність за наявність пандуса в під'їзді? Мешканці, чи ЖЕК? Хто має його відновлювати?

14 черв. 2014
По мотивам звернення №94

Автор: Учасники звернення: ирина золотухина, ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи», Анна Ющенко

відмовили зареєструвати мій земельний пай в єдиному державному реєстрі, в звязку з тим, що виявилося, держземагенство продублювало мій кадастровий номер на іншу людину. тобто під одним кадастровим номер держземагенство зареєструвало 2 осіб.вже цілий рік не можу добитися правди- є письмові зверненя і відповіді від -Держземагенства, райдержадміністрації, прокуратури, де вони віповідають по замкненому колу- та дали побажання через суд визнавати недійсним акт на землю за власні кошти та робити новий кадастровий номер також за власні кошт и, оце такі в нас державні службовці- їхня помилка в журналі обійдеться мені платнею вдвічі, та й зараз в порівняннй з 2007 роком платити втричі більше....прошу вашої допомоги

По мотивам звернення №103

Автор: Учасники звернення: Олександр Котенко, Павлоградський міський благодійний фонд «Горєніє», Анна Ющенко

Доброго дня! Якщо автівка припаркована з порушенням ПДР, так, що створює небезпеку для пішоходів (перед пішохідним переходом, зменшуючи огляд дороги), чи просто незручності (на тротуарі, не лишаючи місця для людей) - як можливо притягнути водія до відповідальності?

По мотивам звернення №57

Автор: Учасники звернення: Maria Filchykova, Павлоградський міський благодійний фонд «Горєніє», Анна Ющенко

Відновлення втраченного паспорту для Кримчан. Доброго дня! Дякую за розгляд звернення. Коротко: людина Кримчанин хоче відновити втрачений паспорт, були звернення до ДМС України та міліцію, де повідомлено, що в разі підтвердження (свідоцтво право власності або інший документ, якої людина немає). Як може людина підтвердити документально, що вона була зареєстрована в Криму. Дякую за відповідь

По мотивам звернення №105

Автор: Учасники звернення: vanya ppvanya, ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи», Анна Ющенко

привіт я відеооператор ПП Ваня = зняв відео клієнт забрав відео й каже не нра = інший, щоб обробив й вимагає повернути частину коштів на обробку = як бути в даній ситупції, адже роботи й зйомку клієнт отримав?

По мотивам звернення №91

Автор: Учасники звернення: Олександр Олександр, Вознесенська міська громадська організація «Агентство економічного розвитку», Анна Ющенко

Доброго дня. Сільська рада виділила дві ділянки землі (два кооператива) із земель запасу під забудову (1-ша була виділена раніше на 2 роки). Відповідно приватизацію вони робили раніше. Тепер, коли наш кооператив робить приватизацію, виявилось, що є накладення зем. ділянок і сусіди не хочуть погоджувати межі. Звертались до начальника держзем відділу і в с. раду, всі розводять руками і ніхто не хоче нікого нікуди двигати. як бути і до кого звертатись з якими заявами. У нас є рішення с. ради про виділення землі і розроблений генплан.

По мотивам звернення №53

Автор: Учасники звернення: Анатолій Ратушняк, ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи», Анна Ющенко

Добрий день! Я військовий пенсіонер з 2000 року, ветеран Збройних Сил України, офіцер запасу, в гарнізонній черзі на отримання житла у м. Києві з 1992 року. Моя сім'я (4 чол.) мешкає в гуртожитку 18 років, що підтверджується квитанціями про сплату та довідками. Місце реєстрації - за іншою адресою (місце служби до звільнення). Гуртожиток зараз на балансі Національного університету оборони України, в якому реально проживають військові пенсіонери та діючі офіцери (слухачі не проживають). 17.04.14 у другому читанні прийнято законопроект № 1016 "Про внесення змін до статті 1 Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" (щодо поширення права на отримання житла для військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та Міністерства внутрішніх справ України)" (http://www.rbc.ua/ukr/news/politics/rada-razreshila-voennosluzhashchim-privatizirovat-zhile-v-17042014162500). Прошу Вас повідомити, чи маю я право на приватизацію займаного приміщення у цьому гуртожитку згідно вище зазначеного закону? Наперед дуже щиро Вам вдячний!

По мотивам звернення №96

Автор: Учасники звернення: Олексій Тичинський, Павлоградський міський благодійний фонд «Горєніє», Анна Ющенко

Добрий день, я прошу вас допогти зрозуміти свої права. Я маю кредитний договір з банком аваль, там є пункт 4 що стосується зміни процентної ставки по кредиту де прописано події які впливають на зміну процентів по кредиту тільки в сторону їх підвищення. Проте настали події що свідчать про зміну цих умов (зазначених в п.4) в сторону зменшення вартості кредитних ресурсів для банку, тобто є підстава для зменшення процентів по кредиту. Втім в договорі прописано тільки можливість підвищення проценів по договору. Чи є це порушення ст. 11 п.5 підпунт 4, ст.18 п.2 та ст.21 п.4 Закону України "про захист прав споживача" та які в мене шанси на розірвання /чи признання договору недійсним якщо банк не піде на поступки в зміні процентів по кредиту? Дякую.

По мотивам звернення №99

Автор: Учасники звернення: Олег Матюшенко, Харківська громадська організація незрячих юристів, Анна Ющенко

Добрый день. Прошу помочь в следующей ситуации. Я живу в частном секторе , Соседка постоянно выгуливает собаку без намордника и поводка. Собака постоянно на меня кидается. Я обращался неоднократно с устной просьбой к соседке прекратить травить меня собакой своей. Вответ слышу , что она не укусит , как хочу так и выгуливаю , угрозы с её стороны. Ждать пока она меня покусает , нет желания. Вопрос : с чего начать ?

По мотивам звернення №92

Автор: Учасники звернення: ludmila Kovalyuk, Павлоградський міський благодійний фонд «Горєніє», Анна Ющенко

Доброго дня! Скажіть будь-ласка , в який термін земвідділ надає витяг про земельні паї. Переоформлюю паї, які отримала в спадок від мами. Дякую.

Останні новини